Blog > Komentarze do wpisu

Michael Jackson

O bożee!
Weście wgle. kto słucha tego dziwnego białego murzyna po zetknięciu z łopatą. Przecież on wgle. nie umie śpiewać. To jest takie dziecko, które nie chciało być murzynem (bożee). A te jego:

"Keny keczułoki any łoki "

Co za debil to wymyślił. Wgle. widzieliście tego typa kiedyś. On wygląda jakby filmowali go przez te takie fajne szkiełka do przekształcania obrazu.  Król sklepu ogrodniczego. OMG.

Weeście. Jego piosenki- debilne.
Ubiór- rodem z Lady Gagai.
Teledyski- Boszsz...!
Kto go wykreował na tym świecie? Nie uważacie, że to baba? Jako człowiek czarny też wyglądał jak kobieta! Jego fani to też pewnie debile. Plebejusze, którzy nawet nie wiedzą co mogą słuchać a co nie. (To ja mówię co można, bo ja tak wiem i już!) Pewnie jakieś tłumoki wrzeszczące kiedy w TV pokazują Moonwalkera. Gdybym ja był na koncercie tego oto szpadla to bym wrzeszczał:

"Gdzie ten debil co łopaty reklamuje"

Lol. Ale nie obrażajcie się, tylko ucałujce monitor i oddajcie należną mi cześć. Wy nawet nie wiecie jakimi jesteście głupkami. Ten kto słucha tego oto powyżej wymienionego to jest skazanny na wieczne potępienie. Ja tam np. słucham Rocka.  Jonas Brothers, Edytę Górniak. I to jest muzyka a nie takie czupiradło po zetknięciu z kosiarką.

Plebs!

 

 

poniedziałek, 20 grudnia 2010, glis_ta

Polecane wpisy